Chat Sohbet Sitesi


Chat sohbet sitesi olarak ücretsiz hizmet veriyoruz. Üye olmadan bedava katılın.

Mobil Sohbet


Mobil sohbet odaları katılmak ve arkadaş aramak sitemiz üzerinden son derece kolaydır.

Mynet Sohbet Eski


Mynet Sohbet Eski

Mynet sohbet eski sürüm ile bağlanmak isteyenler sitemiz üzerinden Mynet chat eski sürüm kanallarına giriş yapabilirsiniz. Takma isim yazarak giriş imkanı bulundurduğundan üyelik şartı bulunmuyor. Hızlıca giriş yaparak muhabbetlere iştirak edebilirsiniz.

Zamanın son derece akıcı olduğu ve muhabbetlerinde bir o kadar koyu böylesine bir arkadaşlık sitesinin ücretsiz hizmet veriyor oluşu pro kalitede bedava arkadaşlık sitesi olur mu diyenlere inat hız kesmeden sitemizin imkanlarını ve etkinliklerini geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

Mynet sohbet eski sürüm ile bağlantı sağlamak istiyorum yeni sürüm hoşuma gitmedi diyenleri buraya topluyor buradan’da kanallara aktarımlarını gerçekleştiriyoruz. Bunun için bağlantı menüsüne takma isminizi yazmanızı ve giriş yap düğmesine tıklamanızı rica ediyoruz. Bunu yaptıktan sonra zaten kanallara aktarım gerçekleştireceksiniz. Eski sürüm ile bağlanmak isteyenler eski sürüm düğmesine tıklayarak eski sürümden bağlanma imkanına sahiptir.

Mynet chat eski sürüm sizlerin yoğun ilgisinden dolayı tamamen kaldırılmamıştır. Sitemiz üzerinden kullanıcılar eski yada yeni sürüm seçeneklerinden birisini seçerek istediği biçimde bağlantı sağlaması mümkündür. Eski sürümde bir takım sorunlar vardı bunların giderilmesi sağlanmıştır. Artık eski sürüm çok daha hızlı ve sorunsuz biçimde açılmaktadır. Düşme sorunu yaşayan kullanıcılarımız için radyo açık bırakmalarını söylüyor bu şekilde yapıldığında düşmeyeceklerinin garantisini veriyoruz.

Sizde bir takım sorular ve suallerle yada eski sürümle alakalı bir özelliğin eklenmesine dair taleplerle gelmek istiyorsanız bizimle bunları konuşabileceğiniz bir kanal mevcuttur. Sitemiz üzerinden yorum gönderebilir yada sunucu üzerinden bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Mynet sohbet eski sürüm ile alakalı tüm suallerinizi bize sorabilir gerekli sorunlarda yardımcı olacağımızın bilinmesini isteriz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


391 Defa
184 Defa
178 Defa
177 Defa