Chat Sohbet Sitesi


Chat sohbet sitesi olarak ücretsiz hizmet veriyoruz. Üye olmadan bedava katılın.

Mobil Sohbet


Mobil sohbet odaları katılmak ve arkadaş aramak sitemiz üzerinden son derece kolaydır.

Mynet Sohbet Yeni Sürüm


Mynet Sohbet Yeni Sürüm

Mynet sohbet yeni sürüm yayında. Sitemiz üzerinden mynet chat yeni sürüm ile bağlantı sağlayabilirsiniz. Ücret ödemeden bedava katılım şansını kaçırmayın.

Yeni sürüm’de sizleri bekleyen pek çok özellik ve gelişmiş bir ayar penceresi bulunmaktadır. Tasarımı’da ayrıca değiştirerek kullanıcıların kendi ayarlarını yapabilme özelliği eklenmiştir. Yeni sürümde ayrıca gelenleri görebilme çıkanları takip edebilme ve buna benzer pek çok modül aktif edilmiştir.

Yeni sürümü beğenen büyük bir kitle mevcuttur. Bu kitlenin daha’da mutlu olması ve beğenilerinin artması adına yeni sürüme ilave olarak güncellemeler yapılmıştır. Bu güncellemeleri sizler kullanım esnasında fark edeceksiniz.

Mynet sohbet yeni sürüm oldukça keyifli bir muhabbet imkanı sunmasıyla diğer yazılımların ve eski sürümü kullanan kullanıcıların bu yeni sürüme büyük bir ilgi göstermesine sebebiyet vermiştir.  Mynet chat yeni sürümü siz’de kullanarak yorumlarınızı buradan bizlere gönderebilirsiniz.

Mynet kullanıcılarının büyük bir sabırsızlıkla beklediği yeni sürümün güncellemesi gerçekleşti. Yesyeni bir sürümle sizin karşınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Smeet benzeri bir yapıda olmasak’dahi ayrı bir pencereden bakıldığında eski mynet odaları yeni sürümü son derece başarılı bir iş ortaya çıkarmıştır.

Mynet yeni sürüm kullanıcılarının alakasından ötürü sitemiz teşekkür eder ve sizlere bu şekilde sürprizler yapmaya devam edeceğimizin bilinmesini isteriz. En gelişmiş teknolojik gelişmelerden haberdar olan ve takibini yaparak sitemize gerekli entegrasyon çalışmalarını gerçekleştiren yazılım departmanımızın büyük emekleri vardır yeni sürümde.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


420 Defa
230 Defa
222 Defa
214 Defa